Rozvážíme květiny v Ostravě a okolí


Přemýšlíte nad vhodným dárkem k narozeninám či jinému jubileu pro Vaši milovanou? Když docházejí nápady, tak je tady pořád jedno řešení, kterým nikdy nic nezkazíte, a naopak nejedno srdce obměkčíte. Asi už správně tušíte, že se jedná o nádhernou kytici oblíbených květin, kterou žádná žena nepohrdne.

Květiny mají totiž ten vzácný dar, že se líbí každému a jsou vhodné jako gratulace, poděkování i projev lásky či úcty. Aby bylo Vaše překvapení ještě originálnější, tak to jde bez toho, abyste museli navštívit kamenný obchod nebo květiny osobně doručit, když třeba právě z časových či jiných důvodů nemůžete. K momentu milého překvapení můžete totiž využít profesionální rozvoz květin.

K tomu, aby byla kytice doručena tam, kam potřebujete, stačí vyřízení online. Vaším úkolem je vybrat si z pestrého výběru nádherných kytic, termín doručení, uvést jméno a adresu obdarovaného, napsat milý vzkaz, přání či poděkování, zaplatit a my za Vás kytici doručíme. 

Doba doručení je možná v pracovní dny a soboty od 900 do 1800 hodin. Cena za dopravu pro rozvoz a doručení květin v Ostravě ve všech městských částech je ZDARMA. 

Díky tomu budete svým milovaným ženám pořád nablízku a budete je moct obejmout kyticí oblíbených květin i na dálku. Ten moment překvapení určitě stojí za to.

Už žádné hledání květinářství v cizím městě, protože Vy to svoje budete nosit pořád sebou.
 

Veronika Hrachovcova

Naprosto úžásný a nadstandartně vstřícný přístup! V neděli, na poslední chvíli, vyšla paní majitelka vstříc našim požadavkům-udělala radost nejenom té, které kytici doručila! Moc děkujeme a vřele doporučujeme!!! Veronika

© 2017 Květinářství NIKA | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.