Farmářské trhy

Mimo prodejny v Marku v Ostravě Hrabové a na ulici Na Jízdárně nás můžete najít na pravidelných farmářských trzích konaných každou sudou sobotu u OC Futurum. Na tyto trhy aktivně chodíme už od roku 2013, kdy jsme s nimi začínali.

Můžete zde najít široký výběr domácích surovin ať už to je maso a uzeniny, sýry a mléčné výrobky, koláče a pečivo, ovoce a zeleninu, ale také medy, sirupy, bylinky, koření a nakonec nejrůznější občerstvení jako čerstvá káva, pražené oříšky a dokonce i mistry na grilu s domácími burgery. U našeho stánku najdete vždy pozitivní mámu a syna 🙂 a u nás můžete vybírat od živých řezaných květin přes hrnkové květiny až po sušené květiny.

Nabízíme široký výběr dekorací například truhlíčky na okna nebo na stůl, věnce například z obilí na stoly či dveře nebo smuteční vazby na hroby. Dále si u nás můžete nechat uvázat kytici na narozeniny, jmeniny, svatby nebo jen tak pro radost 🙂 snažíme se mít k dispozici vždy momentální sezónní zboží, tím je myšleno například sazenice zeleniny, tulipány, narcisy na jaře, slunečnice a gladioly v plné kráse přes léto a obilí a sušené květiny a výrobky z nich zase na podzim.

Mimo tyto pravidelné trhy pořádané přibližně od března do listopadu, nás najdete na Velikonočních, dušičkových a Vánočních trzích konané v Ostravě Porubě na Alšovém náměstí. Zde opět najdete široký výběr dekorací na okna, dveře, stoly nebo smuteční vazbu, na Vánoce potom adventní věnce, svícny, závěsné věnce se svíčkami nebo bez, jmelí, jedle, borovice, barevné vrby a břízy.

Věříme, že si u nás vybere opravdu každý, i ten nejnáročnější zákazník odchází vždy spokojen a s úsměvem.

Budeme se na Vás těšit.

OSTRAVA - Farmářské trhy
© 2017 Květinářství NIKA | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.